: Group 1
13 April 2019 Year
16:00 |
ft |
Vihiga United |
1-2 |
Tukums 2000 |
|
|
14:00 |
ft |
Locri 1909 |
1-3 |
JDFS Alberts |
|
|
14:00 |
ft |
FK Smiltene |
3-0 |
Riga/Staicele |
|
|
14:00 |
ft |
Locri 1909 |
1-3 |
JDFS Alberts |
|
|
14:00 |
ft |
FK Smiltene |
3-0 |
Riga/Staicele |
|
|
6 April 2019 Year
19:00 |
ft |
Katsina Utd |
1-0 |
Vihiga United |
|
|
19:00 |
ft |
Katsina Utd |
1-0 |
Vihiga United |
|
|
15:00 |
ft |
Tukums 2000 |
11-0 |
Locri 1909 |
|
|
15:00 |
ft |
Tukums 2000 |
11-0 |
Locri 1909 |
|
|
15:00 |
ft |
Tukums 2000 |
11-0 |
Locri 1909 |
|
|
14:00 |
ft |
JDFS Alberts |
1-2 |
Grobina |
|
|
14:00 |
ft |
FK Smiltene |
2-2 |
Auda |
|
|
14:00 |
ft |
Riga/Staicele |
0-1 |
Rezekne |
|
|
14:00 |
ft |
JDFS Alberts |
1-2 |
Grobina |
|
|
14:00 |
ft |
FK Smiltene |
2-2 |
Auda |
|
|
14:00 |
ft |
Riga/Staicele |
0-1 |
Rezekne |
|
|
14:00 |
ft |
JDFS Alberts |
1-2 |
Grobina |
|
|
14:00 |
ft |
FK Smiltene |
2-2 |
Auda |
|
|
14:00 |
ft |
Riga/Staicele |
0-1 |
Rezekne |
|
|
21 October 2018 Year
14:00 |
ft |
JDFS Alberts |
0-8 |
Katsina Utd |
|
|
14:00 |
ft |
Bebri |
1-1 |
FK Smiltene |
|
|
14:00 |
ft |
Meldert |
5-0 |
Tukums 2000 |
|
|
14:00 |
ft |
Rezekne |
0-1 |
Auda |
|
|
14:00 |
ft |
GKS Katowice |
2-2 |
Grobina |
|
|
14:00 |
ft |
JDFS Alberts |
0-8 |
Katsina Utd |
|
|
14:00 |
ft |
Bebri |
1-1 |
FK Smiltene |
|
|
14:00 |
ft |
Meldert |
5-0 |
Tukums 2000 |
|
|
14:00 |
ft |
Rezekne |
0-1 |
Auda |
|
|
14:00 |
ft |
GKS Katowice |
2-2 |
Grobina |
|
|
13 October 2018 Year
14:00 |
ft |
Locri 1909 |
2-0 |
Bebri |
|
|
14:00 |
ft |
FK Smiltene |
1-6 |
Meldert |
|
|
14:00 |
ft |
Grobina |
2-1 |
Rezekne |
|
|
14:00 |
ft |
Katsina Utd |
3-0 |
GKS Katowice |
|
|
14:00 |
ft |
Tukums 2000 |
1-3 |
JDFS Alberts |
|
|
14:00 |
ft |
Auda |
3-0 |
Preilu BJSS |
|
|
14:00 |
ft |
Locri 1909 |
2-0 |
Bebri |
|
|
14:00 |
ft |
FK Smiltene |
1-6 |
Meldert |
|
|
14:00 |
ft |
Grobina |
2-1 |
Rezekne |
|
|
14:00 |
ft |
Katsina Utd |
3-0 |
GKS Katowice |
|
|
14:00 |
ft |
Tukums 2000 |
1-3 |
JDFS Alberts |
|
|
14:00 |
ft |
Auda |
3-0 |
Preilu BJSS |
|
|
14:00 |
ft |
Locri 1909 |
2-0 |
Bebri |
|
|
14:00 |
ft |
FK Smiltene |
1-6 |
Meldert |
|
|
14:00 |
ft |
Grobina |
2-1 |
Rezekne |
|
|
14:00 |
ft |
Katsina Utd |
3-0 |
GKS Katowice |
|
|
14:00 |
ft |
Tukums 2000 |
1-3 |
JDFS Alberts |
|
|
7 October 2018 Year
16:00 |
ft |
Preilu BJSS |
1-2 |
Grobina |
|
|
16:00 |
ft |
Preilu BJSS |
1-2 |
Grobina |
|
|
6 October 2018 Year
16:00 |
ft |
Bebri |
0-5 |
Meldert |
|
|
16:00 |
ft |
Rezekne |
2-6 |
Katsina Utd |
|
|